KONST / Litografier / Färglitografi 12376167
nr 1237 6167
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -71, klippor, 225/260. Motivet: 32x57
Utrop:
500 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:09:15
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén